صنایع برودتی

برسی وقیمت انواع صنایع برودتی

قیمت یخچال بستنی میهن

 

فریزر خوابیده صندوقی خانه سرما

فریزر های صندوقی که در لیتراژ متفاوت تولید می گردند و با توجه به  ساختاری که دارند علاوه بر اینکه فضای کمتری نسب فریزر های ایستاده اشغال می کنند جاد دار تر نیز هستند و با تعبیه سبد های توری در این دستگاه شما می توانید فصای طبفه بندی شده نیز داشته باشید تا به راحتی به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید  همچنین استفاده از استیل ضد زنگ در این محصول باعث شده تا فضای داخل آن زنگ نزد و این از نظر بهداشتی یکی از فاکتور های اصلی به حساب می آید.
از دیگر مزیت های فریزر صندوقی خانه سرما استفاده از درب های سکوریت نشکن می باشد که این امکان را برای مشتری فراهم می کنند تا به آسانی کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند،از دیگر مزیت های این فریزر  داشتن چرخ می باشد که باعث سهولت در جابه جایی محصول برای کاربران است. همینطور فریزر های خوابیده اورست به عنوان فریزر های بدون برفک نیز شناخته می شوند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

فریزر صندوقی برای پخش بستنی

 فریزر صندوقی بدون برفک

فریزر های فروشگاهی چون در دسترس عموم هستند و مشتریان به راحتی در ب های آن را باز و بسته می کنند، ممکن است باعث برفک زدن داخل فریزر بشود به همین علت ما از عایق تزریق فوم استفاده کرده ایم تا باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی گردد  و برای جنس بدنه فریزر های خوابیده خانه سرما از استیل استنلس استفاده شده است و برای درب های آن از شیشه دوجداره و سکوریت نشکن استفاده کردیم  تا خطرات ناشی از شکستگی را به حداقل برساند ، دمای  داخل فریزر می تواند تا صفر درجه فارنهایت (18- درجه سانتی گراد) نگه داری کنند.اما ممکن است توانایی آن ها برای انجام این کار تحت تاثیر دمای محیط بیرون فریزر قرار بگیرد به همین علت از موتور هایی با قدرت بالا چون موتور امبراکو تعبیه شده است همچنین داخل این فریزر صندوقی با سبد های سیمی فضای تقسیم بندی شده ای ایجاد کرده است که باعث سهولت در چینش محصولات در داخل فریزر شده است.

یخچال بستنی میهن 650 لیتری

فریزر صندوقی هایپری

یکی از اساسی ترین تجهیزات یک فروشگاه داشتن فریزر صندوقی است برای نگهداری  وحفظ انواع خوراکی ها وبستنی ها مورد استفاده قرار می گیرد که به نام یخچال بستنی یا فریزرصندوقی سوپری نیز مشهور است  که دارای درب شیشه ای سکوریت و محدب می باشند برای رویت بهتر بستنی و خوراکی های یخی وهمچنین درصد شکستن شیشه در این فریزر ها به صفر می رسد. این فریزرصندوقی صنعتی درلیتراژ های گوناگون تولید وعرضه می شوند.

فریزر صندوقی کوچک نیاز دارید یا بزرگ؟

عموما  برای فروشگاهی با فضای کوچک تر از یخجال بستنی کوچک استفاده می کنند البته باتوجه به حجم کمی که این فریزر بستنی اشغال می کند مقدار زیادی از حجم خوراکی وبستنی ها را در داخل خود جای می دهد.بر ای هایپر مارکت ها وفروشگاه های بزرگ از فریزر بستنی بزرگ استفاده می کنند شما می توانید برای شناخت بهتر این فریزر وباتوجه به فضا ونیاز فروشگاه خود فریزر صندوقی خود را از صنایع برودتی خانه سرما خرداری کنید، در این راستا جدولی برای شما تهیه کرده ایم.

فریزر صندوقی 650 لیتری

فریزر های صندوقی در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

به دلیل کاربرد بیشتر این فریزر های در خانه نام آن را فریزر خانگی نهادند، اما استفاده آن در دیگر فضاهای نگهداری مواد خوراکی بلامانع است. معمولاً در عطاری ها برای نگهداری انواع گیاهان دارویی، در فروشگاه های لبنیاتی برای نگه داری کره گیاهی و حیوانی از جمله کره گاومیش، و در سوپرمارکت های کوچک برای منجمد کردن انواع بستنی و یخمک استفاده می شود. ولی استفاده عمده این فریزر صندوقی خانگی برای مصارف خانگی بوده، و بیشتر در مناطق گرم و خشک کشور خریداری می شود. شما می توانید طبق نیاز خود مدل تک درب یا دودرب (دارای دو مخزن جدا) را سفارش داده، و خریداری نمایید. هم چنین قیمت فریزر صندوقی خانگی به عوامل مختلفی ابعاد و لیتراژ، تعداد درب، نوع موتور و... بستگی دارد.

قیمت فریزرصندوقی دست دوم

فریزر صندوقی درب شیشه ای

فریزر صندوقی درب شیشه ای (فریزر بستنی خوابیده) در 3 سایز مختلف تولید شده، و دارای ظرفیت های متفاوتی دارند. شما می توانید بدنه ی این فریزر ها را با توجه به سلیقه ی شخصی و با استفاده از استیکر مورد علاقه خود بپوشانید.
هم چنین سفارش به صورت فریم رنگی (تک رنگ و بدون استیکر) در 265 میلیون رنگ بلامانع می باشد. درب های شیشه ای فریزر صندوقی مخصوص بستنی از جنس شیشه سکوریت نشکن می باشد. این شیشه ها به قدری محکم و با دوام هستند، که به ندرت دچار ترک یا شکستگی می شوند.
لیست قیمت یخچال بستنی
منبع
+ نوشته شده در دوشنبه 31 مرداد 1401ساعت 18:34 توسط دخترصورتی |