صنایع برودتی

برسی وقیمت انواع صنایع برودتی

قیمت یخچال رو باز فروشگاهی

 

یخچال پرده هوا

یخچال روباز فروشگاهی، پرده هوای خنک و سرد ایجاد می نماید و مشتریان به راحتی می توانند محصولات دلخواهشان را بردارند.
یخچال پرده هوا برای نگهداری محصولات غذایی مانند مواد پروتیئنی، مواد لبنی مانند ماست و کره و پنیر و... که روزانه تهیه

و به مصرف می رسند، استفاده می شود.
با توجه به وجود مدل های گوناگون یخچال پرده هوا، انتخاب مدل دلخواه با توجه به کارایی آن کمی سخت به نظر می رسد، اما نگران نباشید شما با آگاهی هایی که در این مقاله بدست می آورید به راحتی می توانید یخچال پرده هوا مطابق با مکان و کاربرد مورد نیاز خود را تهیه نمایید با ما همراه شوید تا به هر آنچه که باید درباره یخچال پرده هوا بدانید دست یابید.این سیستم ها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به محیط های بزرگ و کوچک میدهند ، بلکه پیشرفت علم و تکنولوژی هم باعث پیشرفته تر شدن آنها شده و قابلیت های زیادی درون آنها ایجاد کرده است.

طرز کار یخچال بدون درب

موتور های این یخچال ها چگونه است؟

با توجه به محل قرارگیری آن ها به دو نوع موتور خانه مرکزی و موتور سرخود که با توجه به نیاز و ظرفیت فروشگاه انتخاب میشود.

موتور سرخود در یخچال های پرده هوا چگونه است؟

در این مدل ها موتور در داخل یا پشت و یا کنار یخچال نصب میشود به همین دلیل در اندازه های زیر ۱۰ متر ساخته میشوند و فضای کمی را اشغال میکنند و دارای مصرف انرژی پایین هستند و جا به جایی آنها آسان است.

یخچال روباز فروشگاهی

طرز کار یخچال های پرده هوا

مکانیزم کارکرد یخچال پرده هوا مانند انواع یخچال ایستاده به این صورت است که به این صورت است که گردش هوای خنک به صورت دائمی است، هوای سیستم از طریق فن هایی که در آن ها قرار داده شده است مکش می شود و از اواپراتور سردخانه عبور می کند و هوای سرد از دهانه ی فن به بیرون فرستاده می شود. دوباره همین هوا توسط فن جمع شده، از اواپرتور گذشته و همین مسیر تکرار می شود.
یخچال پرده هوا از محبوب ترین و پر طرفدارترین یخچال های موجود در بازار محسوب می شوند که در اکثر فروشگاه ها و سوپرمارکت ها و مراکز عرضه شیلات و... استفاده می شود، چرا که نیازی به درب نخواهند داشت و مشتریان مجبور نیستند که چندین بار درب یخچال را باز و بسته نمایند مواد غذایی داخل یخچال همواره کیفیت و تازگی خود را حفظ می کنند.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی

یخچال پرده هوا و بدون درب ایستاده

یخچال ایستاده پرده هوا به نام یخچال ایستاده بدون درب هم شناخته میشود که در تمامی فروشگاه های بزرگ و حتی برخی مغازه ها ، این سیستم ها را مشاهده میکنید.

این سبک یخچال ها به دلیل زیبایی بخشیدن به فضای داخلی فروشگاه ها و همچنین به دلیل روباز بودن و بدون درب بودن کارایی زیادی دارند و چیدمان محصولات توسط کارکنان و همچنین برداشت و مشاهده محصولات توسط مشتریان بسیار راحتتر شده است و همین موارد باعث شده تا این یخچال ها جای انواع یخچال 6 درب را بگیرند.

معمولا از این نوع یخچال فروشگاهی برای نگهداری انوع مواد غذایی مانند: مواد لبنی ، پروتئینی و محصولاتی که بیشتر به صورت روزانه تهیه و مصرف می شوند استفاده می شود و همچنین دارای طرح و مدل و اندازه و عمق های مختلف هستند تا بتوانند نیاز های مشتریان را کاملا برطرف کنند.

از ویژگی های این محصولات میتوان به نورپردازی درون فضای یخچال که باعث میشود محصولات به صورت کامل در دید مشتریان باشند و سیستم تهویه هوا که باعث میشود هوای تازه و بدون بو درون یخچال باشد اشاره کرد.

علاوه بر این به دلیل اینکه این یخچال ها با مواد خوراکی سر و کار دارند باید عاری از هرگونه میکروب و کثیفی باشند ، به همین علت بدنه و تمامی قسمت های داخلی و بیرونی این محصولات از استیل استنلس ضد زنگ و طبقه بندی های با فاصله ساخته میشوند.

منبع

https://uranoosboroodat.com/category/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در دوشنبه 31 مرداد 1401ساعت 18:53 توسط دخترصورتی |